www.picnicsro.cz

Jump to content

Muskulvit

 

muskulvit - sportovní výživa českého výrobce s 20 letou tradicí.Sportovní výživa muskulvit byl vyvinut a připraven na základě nejnovějších vědeckých poznatků a zkušeností.Sportovní výživa nejen pro sportovce.Nabízí produkty na hubnutí ,suplementy výživy,doplňky pro všechny sportovce.Muskulvit Protein Mega- s nízkým obsahem cholesterolu.Muskulvit up sacharidy,Muskulvit proteiny,Muskulvit sacharidy,Muskulvit aminokyseliny,Muskulvit gainery,Muskulvit kreatin,Muskulvit l.karnitin.Muskulvit spalovače,Muskulvit hubnutí,Muskulvit syrovátka,Muskulvit sojové mléko,Muskulvit bílek čistý protein, Muskulvit je dobře rozpustný, Muskulvit je dobře stravitelný. Muskulvit má lahodnou chut. Muskulvit bez balastních látek,Muskulvit výživa chrupavek,Muskulvit l-arginin,Muskulvit kolagen,Muskulvit náhrada stravy,Muskulvit suplementy,Muskulvit bcaa. Sportovní výživa muskulvit je vaším pomocníkem k rychlejšímu výsledku při Vašem trénování a posilování Vaší postavy.V sortimentu sportovní výživy muskulvit si vhodnou sportovní výživu a fitness produkty vybere jak vrcholový, tak i amatérský sportovec.Firma muskulvit vyrábí nápoje na hubnutí a doplňky stravy na podporu hubnutí.

 

KREATIN

100% čistý rakouský kreatin nejvyšší kvality.

5-10g denně (můžete rozdělit na dvě dávky) do vody nebo sacharidového nápoje, délka užívání 4-6 týdnů (potom 2 týdny přestávka), 3-5g denně při dlouhodobém užívání (jedna rovná čajová lžička obsahuje cca 3g)
Kreatin: 100%KREATIN

káva

Image

Směs pěti vybraných káv druhu Arabika z Jižní a Střední Ameriky. Delikátním pražením vytváří sladkou chuť a vůni tohoto vybraného espresa. S podílem 30ti procent nejlepších káv Robusta.

Káva Bristot Speciale je chuťově nejkrémovější káva v nabídce pražírny Bristot. Speciale vyniká plným tělem, s tóny citrusů a vláčným, čokoládovým aftertaste a lehkým náznakem chuti opékaného chleba.

 

Káva Bristot Speciale je směs 65% Arabiky a 35% Robusty, díky čemuž v její chuti nenacházíme kyselost. Tato káva je nejvhodnější pro přípravu formou espressa.

Zrna Arabiky jsou ze Střední a Jižní Ameriky, zrna Robusty jsou z Brazílie. 

Praženo tradiční pražírnou v městečku Belluno. Pražírna Bristot byla založena roku 1919 Domenicem Bristotem, kterého k zasvěcení života kávě inspirovalo setkání s pražičem kávy ve Vídni. Domenico Bristot se několik let nato věnoval studiím a výzkumům, aby ve finále přivedl na svět výbornou kávu s intenzivním aroma a sladkou, ovocnou chutí, který je dodnes pro Bristot typická. Pražírna od svého založení až dodnes sídlí v městečku Belluno na úpatí Dolomit. Dnes Bristot používá nejmodernější technologie, včetně optického systému rozpoznávání chyb na lince, díky čemuž může zajistit nejvyšší kvalitu své kávy. Caffe Bristot je dnes prémiovou značkou skupiny Procaffe SpA.

www.picnicsro.cz